5
5
5
5
5
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
48 Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
2 Beds2 Baths1,188 SqFt$390,000 $385,000 1.3%14220 Harpoon PL SE, Olalla, WA 98359
John L. Scott, Inc. • Bob Failing

3 Beds1.5 Baths1,822 SqFt$735,000 $735,0001858 SE Cedar RD, Port Orchard, WA 98367
John L. Scott, Inc. • Bob Failing

3 Beds2 Baths2,099 SqFt$654,990 $654,9906010 SW Thornhill AVE, Port Orchard, WA 98367
BMC Realty Advisors Inc • Todd Bruess

3 Beds1.5 Baths960 SqFt$400,000 $394,000 1.5%1568 SE Oregon ST, Port Orchard, WA 98367
John L. Scott, Inc. • Bob Failing

1 Bed412 SqFt$175,000 $199,000 12.1%20 NE Saber DR, Belfair, WA 98528
John L. Scott, Inc. • Bob Failing

2 Beds1.5 Baths1,232 SqFt$595,000 $599,995 0.8%5172 Rich View DR E, Port Orchard, WA 98366
John L. Scott, Inc. • Bob Failing

1 Bed1 Bath768 SqFt$240,000 $240,0006198 Clover Valley RD SE, Port Orchard, WA 98366
John L. Scott, Inc. • Bob Failing

3 Beds1.75 Baths1,714 SqFt$530,000 $549,900 3.6%4295 Chatterton AVE SW, Port Orchard, WA 98367
SKP • Doug Miller

6.35 Acres$307,900 $200,000 54.0%15468 SE Crescent Valley RD, Olalla, WA 98359
John L. Scott, Inc. • Kirk Russell

4 Beds3 Baths2,016 SqFt$530,000 $505,000 5.0%2235 Eisenhower AVE SE, Port Orchard, WA 98366
John L. Scott, Inc. • Bob Failing

4 Beds2.5 Baths2,181 SqFt$610,000 $645,000 5.4%6372 Juanita CIR NE, Bremerton, WA 98311
My Kitsap Homes LLC • Donna M. Courter

3 Beds1.5 Baths1,338 SqFt$300,000 $300,0003135 Rustlewood LN SE, Port Orchard, WA 98366
John L. Scott, Inc. • Bob Failing

3 Beds2.5 Baths2,314 SqFt$590,000 $580,000 1.7%4230 Chanting CIR SW, Port Orchard, WA 98367
John L. Scott, Inc. • Bob Failing

5 Beds2.25 Baths2,640 SqFt$660,000 $645,000 2.3%193 SW Bachelor Flats LN, Port Orchard, WA 98367
Virgil Adams Real Estate, Inc. • Paul Oczkewicz

3 Beds2 Baths1,796 SqFt$572,500 $585,000 2.1%6920 Allison WAY SE, Port Orchard, WA 98367
John L. Scott, Inc. • Bob Failing

4 Beds2.25 Baths1,905 SqFt$485,000 $490,000 1.0%4739 Strathmore CIR SW, Port Orchard, WA 98367
Best Choice Realty LLC • Ruth deMille

3 Beds1.75 Baths3,772 SqFt$675,000 $675,0009101 SE McBreen LN, Port Orchard, WA 98367
John L. Scott, Inc. • Bob Failing

3 Beds2 Baths1,680 SqFt$330,000 $315,000 4.8%71 N Fairway DR E, Hoodsport, WA 98548
John L. Scott, Inc. • Bob Failing

3 Beds1.5 Baths1,631 SqFt$319,500 $319,5002207 Harding AVE SE, Port Orchard, WA 98366
Realogics Sotheby's Int'l Rlty • Denise Seavitt

3 Beds2.25 Baths2,144 SqFt$525,000 $549,000 4.4%320 Perry AVE N, Port Orchard, WA 98366
John L. Scott, Inc. • Bob Failing

2 Beds1.75 Baths1,385 SqFt$410,000 $425,000 3.5%5250 Hansberry ST NW, Bremerton, WA 98311
John L. Scott, Inc. • Raelynn Sizemore

2 Beds1.5 Baths982 SqFt$240,000 $250,000 4.0%1710 W Sunn Fjord LN #K106, Bremerton, WA 98312
John L. Scott, Inc. • Bob Failing

4 Beds2.75 Baths3,096 SqFt$535,000 $525,000 1.9%1487 SW Andrews LN, Port Orchard, WA 98367
John L. Scott, Inc. • Bob Failing

3 Beds2.25 Baths1,708 SqFt$520,000 $499,000 4.2%8652 Foster Grove CT NE, Bremerton, WA 98311
John L. Scott, Inc. • Sara Weber

- 1
- 2